Videregående agilitykurs med Ragnar Pettersen høsten 2023

#

Ragnar Pettersen har igjen sagt ja til å fortsette hos oss med agility treninger gjennom høsthalvåret. Ragnar har vært en positiv bidragsyter i gruppa vår siden 2021, og vi er veldig fornøyde med at han fortsatt ønsker å komme tilbake til oss her på Lillehammer. Ragnar har selv konkurrert på høyt nivå i agility i en årrekke med sine Border Collier. Ragnar er en dyktig instruktør som er flink til å tilrettelegge for utfordinger som er tilpasset det nivået du er på. 

Det vil bli gjennomført 1 kurskveld i måneden frem til desember. Det deles inn i 3 grupper med maks 4 ekvipasjer på hver gruppe. 

Krav for deltakelse på kurstreningene er: 

- At du er medlem av Lillehammer Brukshundklubb

- Du må ha gjennomført grunnkurs i agility 

 

Datoer for kurstreningene: 

Tirsdag 29. august

Tirsdag 19. september

Tirsdag 31. oktober  

Tirsdag 14. november

Tirsdag 12. desember

 

Klokkeslett for gruppene:

Gruppe 1 - kl. 17:00-18:20

Gruppe 2 - kl. 18:20-19:40

Gruppe 3 - kl. 19:40-21:00

Gruppene vil bli fordelt etter endt påmelding, men gruppe 1 må belage seg på å bidra med å bygge banen, og gruppe 3 må belage seg på å rydde bort banen. Ønsket gruppe krysses av ved påmelding.

 

Pris:

1000 kr for alle kveldene

200 kr for drop-in forutsatt at det er ledig plass på noen av gruppene. Dette vil bli kommunisert fortløpende.

 

Antall plasser:

12 plasser

Med forbehold om minimum 10 påmeldte for at kurskveldene kan gjennomføres.

Endringer kan forekomme. 

Påmeldingen er økonomisk bindene.

 

Påmelding

Praktisk info

  • Dag: Tirsdager
  • Tid: 17:00-21:00
  • Sted: Inne i hallen
  • Kontakt: Line Jahr

Påmelding

Se nederst på siden - klikk her

Del:
Sist oppdatert: 28.08.2023, 09:57